Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

http://www.forumots.pl/index.php?/topic/93828-nowy-ots-20182019-dyskusja/

Carnage_BoSS : (22 January 2020 - 01:43 AM)

Tak xd

Vraft : (21 January 2020 - 10:10 PM)

nic C:

MatixRu : (19 January 2020 - 12:36 AM)

co tu się dzieje :P

TeHaCe : (11 January 2020 - 08:35 PM)

wbiłem na tego discorda ale nie ogarniam XD

Serafan : (11 January 2020 - 12:20 AM)

Hehe jeżeli forum kiedyś zniknie to my razem z nim haha :)

Carnage_BoSS : (10 January 2020 - 11:44 PM)

https://discord.gg/rxU5R6J

Carnage_BoSS : (10 January 2020 - 11:43 PM)

Nawet jak nie chcecie nic robić na OTS to również zapraszam na Discorda :D to Forum może kiedyś zniknąć a wtedy już do Was dojść będzie ciężej :)

Geram : (09 January 2020 - 05:23 PM)

abc

Sativaa.. : (09 January 2020 - 04:27 PM)

arbuz

Serafan : (06 January 2020 - 01:49 AM)

;) :P

Ales : (04 January 2020 - 12:56 AM)

pusto i cicho cos tutaj

Kviku : (26 December 2019 - 09:55 PM)

hiho

Frosto : (26 December 2019 - 09:55 PM)

:)

Carnage_BoSS : (17 December 2019 - 08:11 PM)

Wciąż zapraszamy, dla każdego znajdzie się miejsce :)

Geram : (11 December 2019 - 04:41 PM)

ruszcie z byle czym bo zanim bedzie dopracowany ots to minie kolejne 10 lat

Fenix : (10 December 2019 - 09:01 PM)

hahah masakra ze te forum dalej istnieje xd

TeHaCe : (09 December 2019 - 09:45 PM)

to rusza coś ?:D

Carnage_BoSS : (08 December 2019 - 11:12 AM)

Zapraszamy też tych, którzy chcą po prostu testować lub dołączyć do zespołu na jakąś funkcje, nie tylko mapperow i skrypterow

Carnage_BoSS : (03 December 2019 - 11:43 PM)

/msg

Carnage_BoSS : (03 December 2019 - 11:43 PM)

Jeżeli ktoś chciałby podziałać coś ze mną, zapraszam właśnie tam.

Zdjęcie

Bardzo ważne, do wszystkich!!! Propozycja zmian jakie mogłyby przynieść kolejne edycje serverów

• Please log in to reply
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 GOD Crespo

GOD Crespo

~MooRe TOL~

• Administrator
  • 391 postów
  • LocationTam Gdzie do tej pory
  • Nick w grze:GOD Crespo

Napisano 15 July 2017 - 07:06 AM

TEMAT NIE MA NA CELU OBRAŻENIA  NIKOGO Z GRACZY ORAZ ADMINISTRATORÓW.

Witam was serdecznie drodzy forumowicze, gracze, administratorzy, kviki, kuwety i inne gadziny :D

Zwlekałem z tym tematem parę lat w sumie, jadąc wczoraj do pracy na nockę( nawet nie idę spać zeby wam to napisac) :D usłyszałem w radiu Skrillex- Summit, nutka z rl photo unitedots v1, wiec postanowiłem ze jednak napisze ten temat.

Sprawa wygląda następująco, według mnie nowe edycje serverów nie przynoszą korzystnych zmian czyt. są przekombinowane, UnitedOTS to tak jakby to nazwac tradycja, old school, wydaje mi się, że wielu graczy z v1 czeka na taki comeback tego v1, które według mnie było najlepszą edycją.

Mimo, że UnitedoTS to Highexp Evo orsz i inne okreslenia czyli ots z wysokim exp stage, wydaje mi się ze tak jak kiedyś ciezki exp blokada od 5 reba, eventy które w miesiąc nie wyniosą Cię na szczyt  i ktore nie spowodują zebyś drugi miesiąc stał w depo śa dużo lepsze niż to co jest teraz , po prostu kiedyś ten OTS był ciekawszy, więcej sie działo, czuło się mięte tibijską ze tak powiem ;D  teraz zobaczcie jaki spadek graczy jest od startu minęly 2 tygodnie, przy końcu edycji v1 bylo tyle osob co jest tutaj na starcie, co powinno dać do myślenia.

Zacznijmy teraz punktami:

1) Znoszenie blokad< blokady "chwilowe"

Według mnie fatalne rozwiązanie, początkowy gracz który widzi po paru dniach takie levele i reborny, który tu nie gral po prostu się wylogowuje, gdyż co to jest za sens jak za miesiąc na tym otsie beda lataly pewnie grubo ponad 50 reborny, co spowoduje ze server utrzyma się pół roku i nie ważne ze będą zdejmowane blokady ciągle wbijanie rebów się znudzi, to High Evo z tradycją ludzie chcą tu się bić, odkrywać i robić inne zwariowane rzeczy.

2) Częste eventy

Tak samo jak powyżej, masakra, Ten OTS słynie a raczej słynął z rajdów, które rekompensowały eventy, nie może być tak , że event jest co tydzień, bo to tęż staje się nudzące i monotonne, według mnie eventy powinny przypadać przy okazjach, ale nie imieninach czyli codziennie, tylko przy czymś znaczącym.

3) Miasta 

Według mojej opinii niepotrzebnie usuneliście miasta na których i do których były przypisane ciekawe eventy, zamiast tego można przygotowywać zmiany, questy ", "expy" na zaś"  

4) EXP ITM

Powywalać te exp itemy, nie wszystkie zostawic z 2 rodzaje i wprowadzać w update, na co tyle tego toć to się w tyłku przewraca za przeproszeniem, wszystko powinno odbywac się powoli a nie z marszu 15 dodatków w 2 tygodnie, ciesze się ze jesteście pracowici, ale początkowi gracze nie nadążą za waszymi nowościami, co tez powoduje odejście niestety.

5) BOT

Zakaz botów na exp, niech ta topka coś znaczy, jakieś wypracowanie, poświecenie jakiegoś czasu  a nie tylko ELF , ELF , ELF 

6) Dobra Reklama

Przed Uni v1 Uni wysyłal nawet smsy do ludzi aby wbijali na server i co najlepsze dużo osób takie smsy dostało, przez które wbiło, są rożne media spolecznosciowe, można dać dobrą reklamę aby zachęcic a raczej poinformować ludzi, że taki OTS by ożył na nowo 

7) Administracja 

Koniecznie dobierać doświadczonych, mających wiedzę ludzi na pozycję, kiedyś tutora zdobywało się miesiąc i siedziało sie 8h dziennie na polish helpie, robiło się poradniki, pomagało, uczestniczyło się w testach.

8) Gracze&Administracja

Raczej powinni się szanować na szacunek jednych i drugich trzeba sobie zasłuzyć, to do obu grup abyście pamiętali oraz żeby administracja nie zostawiła graczy na przestoje jak było kiedyś potem szok, że ludzi wywiało, bycie z nami na bieżąco konsultowanie i rozważanie własnie takich propozycji jak ta spowoduję, że ots utrzyma się dłuzej.

9) Exp 

Blokady starego typu od 5 reb każdy będzie miał czas na pk, rywalizacja będzie większa niż jest teraz,  bo teraz nie ma rywalizacji i miejsce w topce nic nie znaczy,  ciekawość będzie się rozwijać co jest za kolejnymi bramkami, a nie wbijanie reba w pol godziny i jedni w depo drudzy przed i nie wiadomo czy tanczyć czy spiewać.

Na koniec rozgrzebie jeszcze pare rzeczy: UnitedOTS było 120osob na końcu, nie dlatego że ots się znudził, wtedy akurat był brak zainteresowania głównej administracji MIST, UNI ( brak czasu, zdarza się) wtedy raczej nie miał kto ich zastąpic należycie, stąd odejścia graczy i tak mały online.

Co wy sądzicie, aby CandyOTS "jeśli kiedyś ruszy", ruszył w zmodernizowanej starej wersji ? :)

Jeśli zgadzacie się z tym co napisałem, dajcie like, niech Administracja zobaczy czego oczekują gracze, może kiedyś zrobią server pod nasze oczekiwania a jeśli nie nie zgadzacie sami wyraźcie swoją opinie co wy byście zmienili ;)

PODSUMOWUJĄC SZANUJE WASZĄ PRACE ADMINISTRATORZY BO ROBICIE, ŻE TAK POWIEM GÓRY LODOWE DLA GRACZY, ABY WSPINALI SIĘ NA NIE, TYLE ŻE TO NIE JEST KONIECZNE W TYM ETAPIE TAKIE RZECZY POWINNO SIĘ ROZKŁADAC W CZASIE POJEDYŃCZO( MOIM ZDANIEM) , ORAZ WYRAZY UZNANIA DLA GRACZY TYCH STARYCH JAK I NOWYCH, ŻE JESTEŚCIE TYLE LAT TUTAJ I CZEKACIE CO PRZYNIESIE JUTRZEJSZY DZIEN Z CARNAGIEM I VEXEM :D

POZDRAWIAM Moretol ^^

PS: Mam nadzieje, że  nie wyrzucicie mnie z moderatora :D

Użytkownik Moretol edytował ten post 15 July 2017 - 07:08 AM

http://

#2 Kviku

Kviku

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 15 July 2017 - 09:06 AM

Przeczytałem wszystko, z połową się zgodzę, z połową nie.

Moim zdaniem jedynym wyjściem będzie zrobienie nowej edycji kiedyś tam z rebami, mniejszym expem, bez blokad. i ch*j.

Albo ustawienie maksymalnego reborna i znoszenie co tydzień, co dwa. Tak aby każdy gracz mógł sobie wbić maxreba.

#3 GOD Crespo

GOD Crespo

~MooRe TOL~

• Administrator
  • 391 postów

Napisano 15 July 2017 - 09:11 AM

Kviku i myślisz ze gracz który wejdzie będzie mu sie chcialo 100 rebów wbijac? Nie Sądze ;c, na krótką mete to bedzie działać moze do 60 reba?

Maksymalny reborn też tak troche ehh i co po osiągnieciu max reba wiecznie broni nie będziesz kupować czy chodzić na questy(bo to sie znudzi tu własnie mowa o tej rywalizacji), bo exp itm to raczej sensu nie bedzie zeby na najazdy chodzić 

Użytkownik Moretol edytował ten post 15 July 2017 - 09:16 AM

#4 Kviku

Kviku

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 15 July 2017 - 09:21 AM

Na realu grają 1000 lvle i dalej są nowi gracze. Tak działa każdy ots, dlaczego mielibyśmy być inni.

Dla mnie zmorą tego otsa były i będą blokady. Tyle.

Jak gracie dla topki, a nie bicia się przed depo, to pograjcie na rpg serwerach, które mają 20 graczy i padają po 2 tygodniu.

No offence.

#5 GOD Crespo

GOD Crespo

~MooRe TOL~

• Administrator
  • 391 postów

Napisano 15 July 2017 - 09:23 AM

Tylko real ma 20 lat i to jest zupełnie co innego tam ludzie grają raczej dla pieniędzy , nie chodzi tutaj o gre dla topki, ale nie oszukujmy się każdy chce znaczyć jakąś część a jak na (ots) bariera dzieląca taki 1 reb a 100 reb będzie duża.  Mówie ogólnie tu akurat   zawsze był jeden wielki wyścig szczurów, ta edycja już raczej w osłabieniu tego wyścigu.

Użytkownik Moretol edytował ten post 15 July 2017 - 09:26 AM

#6 Quadron

Quadron

Doświadczony Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 76 postów
  • LocationMazowsze Sp.z.o
  • Nick w grze:QUADRON

Napisano 15 July 2017 - 09:38 AM

Jakby administracja organizowała jakieś turnieje pvp 10vs10 np czy coś to napewno by przybywało graczy/teamow oczywiście jeśli nie będzie dużej różnicy rebow od topki oraz wmiarę dobry Exp:C

#7 GOD Crespo

GOD Crespo

~MooRe TOL~

• Administrator
  • 391 postów

Napisano 15 July 2017 - 09:40 AM

Był taki event na stałe dodany gdzie jedna druzyna wygrywała właśnie pvp, jeśli dużej roznicy rebów nie będzie to będą i wary cześciej odchodziły, jeśli nie będzie tego popędu na reba to każdy będzie mial czas na wszystko, dobrze zareklamować Ci którzy będą mieli wejść to wejdą.

#8 lalalalal

lalalalal

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 192 postów
  • LocationPoznan
  • Nick w grze:Nie gram

Napisano 15 July 2017 - 10:48 AM

Ogolnie propozycje dobre, ale co do candy nie zdradzimy wam jeszcze szczegółów ;)

Zobaczycie sami ;)

Kontakt do mnie:

Gadu Gadu (GG) : 59723601

#9 Menciak

Menciak

Doświadczony Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 31 postów
  • LocationPłock
  • Nick w grze:Nie gram

Napisano 15 July 2017 - 11:39 AM

Zgadzam sie w 100 %. Zrobic stare v1, wy***ac te ringi of, jakies bronie od x reba, wy***ac to wszystko. Przywrocic stara v1 Candy, to zobaczycie ile osob wbije, Poprawic balans taki jaki byl na v1. Co do administracji sie nie bede wypowiadal. Kiedys to byla administracja typu Fenix. To byly czasy. Teraz sa przekrety i beda. Moretol dobrze mowi, przywrocic v1 !

#10 GOD Crespo

GOD Crespo

~MooRe TOL~

• Administrator
  • 391 postów

Napisano 15 July 2017 - 12:05 PM

Według mnie to by było ciekawsze nie tylko reb exp reb exp ludzie mieliby czas na wszystko poza tym mowie taki ots rozkladal by sie ze tak powiem pare lat a nie bum i nie ma. Fundamentem tego ots'a  są blokady to go wyróżnia a teraz jest to zrobione dziko, jak wspomnialem na samej gorzej szanuje prace GOD'ów bo nie spią nocami zeby dać to co dają, ale no po co kombinować skoro rozwiazania leżą pod stopami

Użytkownik Moretol edytował ten post 15 July 2017 - 12:17 PM

#11 Super Vicek

Super Vicek

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów
  • Nick w grze:Super Vicek

Napisano 15 July 2017 - 02:55 PM

Jestem za starym uni.. za czasów wiaka i simka

#12 Drums

Drums

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 214 postów
  • LocationPolska
  • Nick w grze:Drums

Napisano 15 July 2017 - 03:34 PM

Przywrócić Candy v1 Rp biegający z starem ed/ms z pro misticem, zrobić taki sam balans jak był. Blokady od 5 reborna które by trwały dość długo a nie 12 godzin... Bramki w epic, stare najazdy które by dawaly exp itemki, wywalić ringi of true itp. Zostawić to eq które było na początku Candy.

#13 GOD Crespo

GOD Crespo

~MooRe TOL~

• Administrator
  • 391 postów

Napisano 15 July 2017 - 05:53 PM

Proszę o like na temacie niech adm widzi, że ludzie tego chcą może wezmą te punkty pod uwagę.

#14 Ales

Ales

Mistrz Spamu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1660 postów

Napisano 15 July 2017 - 05:56 PM

zrozumcie to, wasze propozycje nie dają zarobku uniemu przywracając stare candy/united czy ch*j wie co, tu się nic nie zmieni i tyle. ludzie błagam, to co jest to zostaje, jedynie co będą zmieniać to balans, spelle i może itemy, nic więcej

Dołączona grafika

#15 GOD Crespo

GOD Crespo

~MooRe TOL~

• Administrator
  • 391 postów

Napisano 15 July 2017 - 05:58 PM

Nie mają zarobku ? OTS trzymał się ponad 3 lata facet  :D a nie pare miesiecy o czym my mowimy wgl poza tym uni nie ma hajsu tylko z sms shopu ;)

#16 Ales

Ales

Mistrz Spamu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1660 postów

Napisano 15 July 2017 - 06:04 PM

myslisz dlaczego w tej edycji wprowadzili trudniejsze ulepszania broni? zeby wiecej upek kupowac gosciu. ots trzymal sie 3 lata bo byl czyms nowym czego gdzie indziej nie bylo jezeli chodzi o v1

dobrze wiesz ze 2 razy do tej samej wody sie nie wchodzi i juz nie ma czlowiek takiej frajdy jak kiedys nie bedzie mial. z reszta zobacz jak malo jest nowych graczy, sa tylko starzy. a jest ich co raz mniej. 

Dołączona grafika

#17 GOD Crespo

GOD Crespo

~MooRe TOL~

• Administrator
  • 391 postów

Napisano 15 July 2017 - 06:30 PM

Dobrze Ales  ja nie mowie o zupelnym powrocie v1, ale o modyfikacji, czy naprawde nie sadzisz ze fajniej by sie gralo? Poza tym niekoniecznie zarobia wiecej , bo ten ots  ile wystoi ? A ile mozna zarobic przez takie 3 lata powiedzmy? Nie same upki ida w sms shop i nikt nie mówi ze trudnosc ulepszen ma spasc

Użytkownik Moretol edytował ten post 15 July 2017 - 06:33 PM

#18 Guest_#TeamSativaa_*

Guest_#TeamSativaa_*
  • Goście

Napisano 16 July 2017 - 02:35 PM

Czasy sie zmiemiaja jak nawinal bialas

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych