Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

http://www.forumots.pl/index.php?/topic/93828-nowy-ots-20182019-dyskusja/

sexmasterka : (19 September 2018 - 05:49 PM)

10 dni pacca sie zmarnuje xd

odechciało mi sie po 3 tygodniach

juz nie gram

Diablos : (19 September 2018 - 02:20 AM)

gz

sexmasterka : (17 September 2018 - 06:17 PM)

Dołączona grafika

Diabełekk : (16 September 2018 - 03:00 PM)

dawac mi kody z lionow :D

Diablos : (16 September 2018 - 01:52 PM)

Co tam słychać pany ;D

Max Evoluszynn : (16 September 2018 - 11:21 AM)

:D

Diablos : (16 September 2018 - 08:38 AM)

;)

TheCrystal : (15 September 2018 - 11:57 AM)

ŁUBUDUBU ŚWIRY

Sativaa.. : (14 September 2018 - 07:03 PM)

jechac jechac

Sativaa.. : (14 September 2018 - 05:22 PM)

nara

sexmasterka : (14 September 2018 - 04:15 PM)

spierdalam stąd

sexmasterka : (14 September 2018 - 04:15 PM)

w 2019 też nie wystartuje, sorry za spoiler

GOD Yoroi : (13 September 2018 - 08:28 PM)

Nowy server 2018/2019 wciąż mamy 2018, więc prosta odpowiedz do was wystartuje on w swoim czasie i na 100% doprowadzimy do jego startu, nic nam się nie znudziło.

Nie Twój Int... : (13 September 2018 - 06:47 PM)

a tu ma byc cos jeszcze wgl ? xd

sexmasterka : (12 September 2018 - 05:58 PM)

jakos tak niespecjalnie sie udzielacie xd

sexmasterka : (12 September 2018 - 05:58 PM)

ej wy robicie cos z tym otsem czy odechciało wam sie

Nie Twój Int... : (11 September 2018 - 07:04 PM)

haha

Kamila : (11 September 2018 - 06:58 PM)

Diabełek nob :D

Zdjęcie

Blokady

• Please log in to reply
17 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Blokady (36 użytkowników oddało głos)

Co robimy z blokadami?

1. Opcja 1 (7 głosów [19.44%] - Zobacz)

Procent z głosów: 19.44%

2. Opcja 2 (10 głosów [27.78%] - Zobacz)

Procent z głosów: 27.78%

3. Opcja 3 (6 głosów [16.67%] - Zobacz)

Procent z głosów: 16.67%

4. Opcja 4 (9 głosów [25.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 25.00%

5. Żadna (przedstaw własną w komentarzu) (4 głosów [11.11%] - Zobacz)

Procent z głosów: 11.11%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Carnage

Carnage

Admin Emeryt

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 974 postów
  • LocationBielsko-Biała
  • Nick w grze:Brak

Napisano 01 September 2017 - 02:48 PM

Witam

Przedstawię kilka opcji odnośnie blokad na kolejnej edycji, drogą głosowania wybierzemy tę, którą najbardziej chcecie.

1. Ma zostać tak jak było na tej edycji, czyli:

- blokady od kilku godzin do kilku dni

- zdejmowanie blokad dla graczy do 5 (lub mniej/więcej) rebornów niżej niż topka

Za:

- nowi gracze nadganiają topkę i mogą coś zdziałać w PvP

Przeciw:

- możliwe skargi starszych graczy z powodu ściągania blokad (inni gracze osiągają coś dużo szybciej niż oni)

2. Ma być tak jak było ale bez zdejmowania blokad

Za:

- brak skarg ze strony graczy odnośnie zdejmowania blokad

Przeciw:

- nowi gracze daleko w tyle za topką

3. Długie blokady i średni exp

Za:

- łatwiejsza kontrola nad postępem gry

Przeciw:

- możliwe skargi z powodu ograniczonego expienia

- nowi gracze daleko w tyle za topką

4. Brak blokad ale ciężki exp

Za:

- możemy expić bez ograniczeń

- zmienna topka, są w niej ci, którzy mają więcej czasu i ogaru i lepiej ustawionego bota :V

Przeciw:

- możliwe skargi z powodu trudnego expienia

- trudniejsza kontrola nad postępem gry

Nie znalazłeś dobrej dla siebie propozycji? Przedstaw ją w komentarzu!

Ciężko jest Nam wybrać, ale to Wy będziecie grać a nie My, Wam ma się grać jak najlepiej i to Wy wybierzecie jak najlepszą dla Was opcję.

Zapraszam do głosowania i zachęcam do uzasadniania swoich wyborów w komentarzach :)

#2 Ninja

Ninja

Zaawansowany Użytkownik

• Zasłużony
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Nick w grze:Nie gram

Napisano 01 September 2017 - 03:14 PM

Wybrałem 4 opcję, ale zmieniłbym w niej jedną rzecz. Im większy reb byłby w topce to tym trochę większy exp by był na low rebach. Przypuśćmy w top 1 jest 50 reb i np. zajęło mu to 3 tygodnie expienia po 10h dziennie  bez zamku i special expa - nowy gracz dostaje info, że gościu wbijał to taki długi czas więc odechce mu się poświęcić tyle godzin na 50 reborn, jeżeli po tych np 210h expienia top1 z 50 reborna wskoczy na 80 lub trochę więcej/mniej, ten nowy gracz nadal będzie do tyłu I to sporo i to będzie taka pętla, będzie w tyle jeżeli chodzi o pvp itd. Dopasować to tak, że: top 1 50 reborn, po X godzinach grania. Nowy gracz po tylu samo godzinach ma np 60 reba, gdzie top1 ma już 70 - przewaga 10 reb nie aż tak duża (chyba).

#3 sexmasterka

sexmasterka

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 01 September 2017 - 03:26 PM

Zagłosowałem na opcję numer 2.

Dlaczego?

Tak jak było na v1. Pamiętne czasy, gdy weszły reborny. Tam nie było mowy o zdejmowaniu blokad. Trzeba było pogodzić się z tym, że ten, kto zaczał pierwszy grę, i który wbijał reby na czas jest wyżej. Jakiegokolwiek gracza byś nie zapytał, większa część z nich odpowie, że najlepszą edycją było v1. Nieczęste, ale solidne eventy (na polanę chodził dosłownie cały serwer, ta była może raz w miesiącu, nie więcej). Jedyna okazja, aby zgarnąć cokolwiek. Punkty ciężko dostępne, na serwie kwitł handel, właśnie na takim rpg serwerze bym pograł.

Czemu nie inne opcje?

Opcja numer 1 jest w porządku, ale irytuje mnie to, że jest garść graczy wyżej, a potem wszyscy mają te 55 reby czy ileś tam. Nie podobało mi się to strasznie, takie fale, blee. Grasz 3 miesiące aby wbić 50 reb, a ktoś w 2 dni wbija to samo. No średnio, faktycznie średnio.

Opcja numer 3 odpada. Pamiętamy co się działo kiedyś na Candy. 20 osób na jednym respie, nie można nic zabić. Irytujące, malo przyjemne, a to tylko po to by być w topce. Niee

Opcja numer 4 to byłoby coś zupełnie nowego, obawiałbym się masowej ilości skarg, zażaleń, hejtów, nie chcemy przecież już eksperymentować, tylko w końcu pograć na porządnym otsie. Do ku*wy nędzy xd.

Stąd mój wybór pada na opcję numer 2.

Pozdrawiam.

2e1sl6f.png

#4 GOD Crespo

GOD Crespo

~MooRe TOL~

• Administrator
  • 391 postów
  • LocationTam Gdzie do tej pory
  • Nick w grze:GOD Crespo

Napisano 02 September 2017 - 06:31 AM

Kviku, tak było, ale to jest opcja nr 3 a nie 2 :) , przecież były tygodniowe blokady a opcja nr 2 to kilka godzin do kilku dni :P

http://

#5 sexmasterka

sexmasterka

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 02 September 2017 - 09:55 AM

Na Uni v1 był wolny exp? Zastanów się, bo tam reba wbijałeś w chwilkę. Akurat na tej edycji blokady mi się podobały i nie podważaj mojej decyzji ;_;. Dajcie demokrację, to jeszcze się prują, monetą ku*wa rzućcie xDDD.

2e1sl6f.png

#6 MozajkQ

MozajkQ

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 September 2017 - 11:31 AM

Zróbie tak jak było dawniej co sie expilo na bad boyach itd to byly kobieta czasy

#7 sexmasterka

sexmasterka

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 02 September 2017 - 11:37 AM

Pod względem dopracowania, systemów, skryptów itp to v5 wpierdala d*pą v1. Klimatu niestety nie przywrócisz, czegokolwiek byś nie robił.

2e1sl6f.png

#8 Nefree

Nefree

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 02 September 2017 - 05:08 PM

opcja nr 3 + zdejmowanie blokad co jakiś czas. To nie są juz czasy pierwszych edycji gdzie nie trzeba było zdejmować blokad a grało te 300 + osób. Teraz trzeba przyciągać graczy. Jesli nie bedą znoszone blokady to będzie sie to rownac z upadkiem serwa po 3 tygodniach.

#9 GSpot

GSpot

Użytkownik

• Zbanowani
  • PipPip
  • 23 postów
  • Nick w grze:GSpot

Napisano 03 September 2017 - 09:00 PM

Polecam zająć się czymś innym a nie wystawianiem lipnego otsa tylko na pieniądze. Gdybyście sie zrobili dokładnie tego otsa i posiedzieli nad nim dłużej to by pewnie za***iście by się grało, ale teraz już za późno. za miesiąc pójdzie nowa edycja...Po miesiącu to wy nawet nie okdryjecie wszystkich bugów a co dopiero nowa edycja :D Ps. Mówiłem, że 1 września ots padnie..

Skoro już nie widzisz dobrej przyszłości naszego OTS to dlaczego jeszcze tu siedzisz?

Ja dołączyłem w dniu startu i nie wiedziałem z czym startujemy, nie będziesz bezpodstawnie poniżał mojej pracy, chcesz to uciekaj.

I nie stawiam OTS tylko dla pieniędzy, ale też dla funu i praktyk programistycznych, traktuję to jako swoją minipracę, pracę, którą chce mi się wykonywać i czerpię z tego przyjemność.

Widzę, że zostałeś tu tylko po to, by psuć nam humor, stała blokada konta dla Pana.

//GOD Carnage

#10 MozajkQ

MozajkQ

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 September 2017 - 11:00 AM

troche krytyki i juz banik polecial ;/

#11 GOD Yoroi

GOD Yoroi

Zaawansowany Użytkownik

• Administrator
  • 171 postów
  • Nick w grze:GOD Yoroi

Napisano 04 September 2017 - 11:40 AM

Krytyka a przypierd**** się do wszystkiego żeby tylko zniechęcić ludzi do gry to są dwie różne rzeczy. To tak komentować coś a nie mieć wg o tym pojęcia ale co tam skomentuje żeby tylko wkur**ć tych którzy pracują nad czymś. Taka porada dla was jeśli wam się nie podoba i macie obrażać to lepiej idźcie sobie gdzieś indziej bo to wręcz żałosne. Jeśli nie podoba mi się jakieś miejsce to tam nie chodzę a nie to co niektórzy idę tam i wyzywam właścicieli.

#12 sexmasterka

sexmasterka

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 04 September 2017 - 12:04 PM

dobrze mu kobieta napisał, niech wy***rdala taki śmieć co nie docenia starań kogoś innego, tfu

2e1sl6f.png

#13 Terdon

Terdon

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów
  • Nick w grze:Terdon

Napisano 04 September 2017 - 06:11 PM

Chciałbym się podzielić swoimi przemyśleniami na temat rebornów bo jakby nie patrzeć nie jest to wcale tak łatwa sprawa do rozwiązania.

Z jednej strony, można całkowicie zlikwidować reborny. Niby wszystko ok, Ci co grają więcej, mają większy reborn, są lepsi, silniejsi i tyle, lecz..
tutaj dozwolony jest bot, (co rozwiązuje wiele problemów) więc ostatecznie top'ka byłaby wyścigiem lepiej skonfigurowanych trackerów i cavebot'ów gdzie reszta osób co by nie chciała mordować swej maszyny 24h 7 dniowym grindem byłaby daleko w tyle, a bot chary rządziłyby serwerem.

Z drugiej strony, blokady rebornów. Tutaj jest kilka wariacji które postaram się przedstawić.
1. Ogólna blokada reborna - najprostsza forma blokady która pozwala kontrolować tempo edycji i eliminuje wyścig botów. Lecz niestety każdy, będzie taki sam, nie zależnie od tego kiedy zacznie będzie mógł dogonić resztę, ponieważ cała topka będzie czekać na powiększenie ogólnego maksymalnego reborna.
2. Indywidualna blokada reborna - kto szybciej dobije do blokady ten szybciej ją będzie mógł przebyć po upływie jakiegoś tam wyznaczonego stałego czasu, sprawiedliwe, aż kuszące, lecz po pierwszych paru dniach, napływ nowych graczy będzie zerowy bo cały ranking będzie nienaruszalny, chyba że ktoś zrezygnuje z gry, a osoby chcące wykazać się zawzięciem pomimo póxniejszego dołączenia będą wręcz paraliżowane blokadą. 
3. Indywidualna blokada od pewnego ogólnego reborna z zmniejszaniem tej granicy co n czasu - Taki miks który podczas tej edycji był wszystkim znany, który połączył zalety lecz i wady z ww. pkt'ow. Dla topki super, że są koksami przez dzień, dwa tydzień, do czasu aż ogólny nie zostaje zdjęty gdzie cieszą się Ci co byli w plecy i mogą nadgonić resztę, w ogólnym rozrachunku, Ci co chcą być najlepsi i w zupełności na to zasługują, to nie mogą.

Reasumując i przechodząc do swojej propozycji, można zauważyć, że samą blokadą lub jej niebytu nie da się uszczęśliwić wszystkich. A w ostatecznej kombinacji to gracze Pro, grający od początku są tymi poszkodowanymi, więc:
Należy dać im możliwość stania się takimi pomimo "Indywidualnej blokady reborna z jej zmniejszaniem" Tutaj można na kilka sposobów.
- Ogarnąć ten system pkt. za zabijanie stworków na swój reb podczas blokady.
- Wyłączenie automatycznego reborna i pozwolenie farmienia dalej poziomów w celu nabicia większego lvl by posiadać większą ilość życia później. Osobiście popieram to rozwiązanie, ponieważ z jednej strony będą Ci co chcą wbić ten max i mieć spokój a z drugiej Ci co każdy reborn będą chcieli wbić pare lvl więcej by mieć tą przewagę później. Będzie to od takich osób wymagało więcej czasu ale też rozsądku by nie zwlekać z tym zbyt długo bo każdy reborn to nielada kop w statystykach. Do tego trzeba zrobić odpowiedni mnożnik expa po wbiciu wymaganego poziomu do reinkarnacji. (lecz uważam by się go nie obawiać, tak by była to opłacalna zabawa).

Te dwa dodatki pasowałyby do 3 metody z blokadą, ale również do 1.

Mam pewne przemyślenie metody bez blokad reborna gdzie największym problemem jest wyścig szczurów, znaczy się botów. Niestety zarazem najbardziej skomplikowany. 
Wprowadzić system który by zmusił gracza do bycia przy PC przy wbiciu reborna. Jakieś np. pomieszczenie z dźwigniami gdzie losowany byłby numer tej którą trzeba pociągnąć by odrodzić sie na wyższym rebornie.
Dodatkowo interesującym by było np. co godzinny przymus tak jakby zapisu swojego doświadczenia w takim pomieszczeniu po expieniu, w przeciwnym razie osoba co by zabiła takiego bota siedzącego parę h na spocie dostałaby sporą częśc wyfarmionego expa lub jakieś pkt. a osoba botująca straciłaby dużą albo całość farmy.

Niestety, jeśli dałoby radę obejść taki kontrolny pokój botem, lub bugiem, byłoby katastrofalne.

#14 13 Konto Sativaa

13 Konto Sativaa

Doświadczony Użytkownik

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 50 postów
  • Nick w grze:Sativa?a

Napisano 05 September 2017 - 08:00 PM

+1 za robienie ankiety na temat rebornow gdzie jest 20 "Randomow" na forum gz :> takie cus to sie daje tydzien przed startem jak jest w ch*j typa a nie 20 na krzyż lel

a co do tematu to ja i cala polska wies kataka jest za opcja nR 1.

Powod:

Uwielbiam numer one.

Czemu?

Bo jestem numer one w all.

Czemu?

Bog tak chcial.

Czemu?

BOg umarl rip.

Czemu?

Aby moc z martwychwstan.

Czemu?

Swiat jest pelen tajemniczych pytan.

Czemu?

To jest tak jak np.

Adm zadaje pytania na blokady.

Czemu?

By wspolnie doprowadzic ten ots aby mogl wy***ac serwerlista w Brazylii.

Co robia gracze tak zwani Randomy?

Odpowiedz jest prosta.

Czemu?

A no wlasnie.

Ale czemu? 

Mysla tylko o sobie zawzięte polskie dzieci matki polki.

A po co?

Dla takich ludzi liczy sie tylko TOP'ka.

A co to topka?

TOP'ka dla nich to cos świętego.

Co takiego swietego?

Odopowiedz jest prosta.

Czemu?

Topka to tak jak lekarstwa nie dostana lekarstw obudzi sie w nich diabel(Rowniez pochodzi z Polski,media mowia ze widziano go ostatnio na narodowym).

Jaki diabel?

Z diablem zartowalem.

Czemu?

Obudzi sie w nich ADHD jak nie dostana lekarstw czyli topki. Wiec zrozumcie slynnych Randomow.

Czemu?

Nic na to nie poradzimy swiat jest nie sprawiedliwy.

Number one albo rip.

Użytkownik 13 Konto Sativaa edytował ten post 05 September 2017 - 08:13 PM

6af894064e67.png

3f77b3aea3a8.png

#15 Quadron

Quadron

Doświadczony Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 76 postów
  • LocationMazowsze Sp.z.o
  • Nick w grze:QUADRON

Napisano 06 September 2017 - 07:11 PM

Skoro jest taki problem z blokadami to może wogole je wy***ac i zrobić jak kiedyś na levele 717217 max bez rebow/ w ch*j wolny exp + dobrać kilku antybotow i zakazać używania elfbota.
Tak tylko głośno myślę Ps: posuwac Wasze Hejty ;]

#16 sexmasterka

sexmasterka

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 20 September 2017 - 05:33 PM

Przecież oni i tak zrobią jak im się będzie podobać, dając tyle opcji do wyboru nie dogodzisz wszystkim. Postawcie już im tego otsa i tyle, boże XD. Czegokolwiek byście nie postawili, to charlovery z Uniteda i tak wbiją, i i tak będą grać. Marloboro wbijał reby na czas, nawet gdy serwer był na testach więc o co wam chodzi XD.

2e1sl6f.png

#17 13 Konto Sativaa

13 Konto Sativaa

Doświadczony Użytkownik

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 50 postów
  • Nick w grze:Sativa?a

Napisano 21 September 2017 - 12:17 PM

Przecież oni i tak zrobią jak im się będzie podobać, dając tyle opcji do wyboru nie dogodzisz wszystkim. Postawcie już im tego otsa i tyle, boże XD. Czegokolwiek byście nie postawili, to charlovery z Uniteda i tak wbiją, i i tak będą grać. Marloboro wbijał reby na czas, nawet gdy serwer był na testach więc o co wam chodzi XD.

Skislem XD

6af894064e67.png

3f77b3aea3a8.png

#18 Koneser

Koneser

Pro Spamer

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • LocationSKC RwK
  • Nick w grze:123

Napisano 06 November 2017 - 09:24 AM

Ja mam taki pomysł: zrobcie blokade do około 30rb i jakis world quest na jej zdjecie(jakis ciezki boss aby minimalnie 10 moglo go ubic) Wtedy co jakiś czas topka sie zrówna i po pokonaniu bossa zacznie sie nowa walka o reby do nastepnej blokady. Takie sezonowe rozgrywki ale na jednej edycji.

Użytkownik Koneser edytował ten post 06 November 2017 - 09:27 AM

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych