Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

http://www.forumots.pl/index.php?/topic/93828-nowy-ots-20182019-dyskusja/

MatixRu : (19 January 2020 - 12:36 AM)

co tu się dzieje :P

TeHaCe : (11 January 2020 - 08:35 PM)

wbiłem na tego discorda ale nie ogarniam XD

Serafan : (11 January 2020 - 12:20 AM)

Hehe jeżeli forum kiedyś zniknie to my razem z nim haha :)

Carnage_BoSS : (10 January 2020 - 11:44 PM)

https://discord.gg/rxU5R6J

Carnage_BoSS : (10 January 2020 - 11:43 PM)

Nawet jak nie chcecie nic robić na OTS to również zapraszam na Discorda :D to Forum może kiedyś zniknąć a wtedy już do Was dojść będzie ciężej :)

Geram : (09 January 2020 - 05:23 PM)

abc

Sativaa.. : (09 January 2020 - 04:27 PM)

arbuz

Serafan : (06 January 2020 - 01:49 AM)

;) :P

Ales : (04 January 2020 - 12:56 AM)

pusto i cicho cos tutaj

Kviku : (26 December 2019 - 09:55 PM)

hiho

Frosto : (26 December 2019 - 09:55 PM)

:)

Carnage_BoSS : (17 December 2019 - 08:11 PM)

Wciąż zapraszamy, dla każdego znajdzie się miejsce :)

Geram : (11 December 2019 - 04:41 PM)

ruszcie z byle czym bo zanim bedzie dopracowany ots to minie kolejne 10 lat

Fenix : (10 December 2019 - 09:01 PM)

hahah masakra ze te forum dalej istnieje xd

TeHaCe : (09 December 2019 - 09:45 PM)

to rusza coś ?:D

Carnage_BoSS : (08 December 2019 - 11:12 AM)

Zapraszamy też tych, którzy chcą po prostu testować lub dołączyć do zespołu na jakąś funkcje, nie tylko mapperow i skrypterow

Carnage_BoSS : (03 December 2019 - 11:43 PM)

/msg

Carnage_BoSS : (03 December 2019 - 11:43 PM)

Jeżeli ktoś chciałby podziałać coś ze mną, zapraszam właśnie tam.

Carnage_BoSS : (03 December 2019 - 11:40 PM)

Zostawiam linka do serwera Discorda, który miał służyć jako oficjalny serwer OTS'a - główny komunikator graczy i administracji https://discord.gg/rxU5R6J

Carnage_BoSS : (03 December 2019 - 11:38 PM)

Nasz serwer był i jest na dość zaawansowanym etapie, gotowym na pierwsze testy, ale nie wiem już. Jeżeli jakimś cudem znalazłbym jakieś 1-2 osoby, które chociaż chciałyby się nauczyć mappować/skryptować czy cokolwiek, to możnaby to pociągnąć dalej.

Nowy OTS 2018/2019 - dyskusja

• Please log in to reply
112 odpowiedzi w tym temacie

• Goście

Napisano 22 July 2018 - 01:29 AM

Serwer będzie oczywiście dwujęzyczny (angielski, polski) no chyba, że ktoś z Was zna dobrze portugalski (by stworzyć serwer przyjazny dla brazylijczyków) to zapraszamy do zespołu w roli tłumacza :) Za Google Translatora już na wstępie dziękujemy

#22 Ka Liboo

Ka Liboo

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • Nick w grze:Kalibooo

Napisano 22 July 2018 - 08:44 AM

Jest dużo propozycji lecz dzisiaj brakuje OTS'a który by stal chwile no i było co na nim robić Z dobra administracja. Czy to reborny czy zwykle lvl,evo,rpg najważniejsze jest żeby było co tam robić.

Sam wiem coś o tym miałem OTS to wiem co mowie

Propozycja na quest:

Gdy gracz dochodzi do końca questa nie ma skrzyni tylko NPC który prosi gracza zęby udał sie do NPC'sa "po cos tam" Tylko można raz to wykonać ! Przychodzi z tym otrzymuje klucz przechodzi przez drzwi klucz można tylko raz użyj Po użyciu klucz znika. I dochodzimy do skrzyni z nagroda. Dosc ciekawe rozwiązanie można by bylo pare questow takich zrobić. Ja takie coś robię i znajomi na testach chwalą takie questy. Wtedy wartosc itemka wzrasta bo jest trudno dostępny.

Propozycja Mista :

Nie robic jednej Enigmy tylko kilka głównych miast które sa dostępne od lvl. W których znajdują sie unikatowe (własne mooby) z których lotaja itemki do addonow.

+ sd i runy,potion by się kończyły.

Wszystko ładnie opisać na stronie głównej + male poradniki. Przetestować i ładnie zareklamować.

Użytkownik Ka Liboo edytował ten post 22 July 2018 - 08:46 AM

#23 Sativaa..

Sativaa..

Doświadczony Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 59 postów
  • LocationNSK!
  • Nick w grze:HSK AKEB

Napisano 22 July 2018 - 09:40 AM

Gdy gracz dochodzi do końca questa nie ma skrzyni tylko NPC który prosi gracza zęby udał sie do NPC'sa 

2 NPC na jednym quescie? No nie wiem ;X

Imo lepiej Idzie sobie Sativaa na questa spotyka pusty podescik, głupi sativaa nie wie co zrobić pyta na helpie i jakiś noobek mu mówi ze trzeba położyć na nim coś tam, te coś tam przykładowo zdobyłem z czegoś tam bo nie chce mi się myśleć i rozpisywać , kładę coś tam i teleporcik na kolejny room itd

editor 

jak będziecie mieli już swoje forum to tam się rozpisze o questach szczegółowo 

Użytkownik Sativaa.. edytował ten post 22 July 2018 - 09:42 AM

ff21e9724a16.jpg

#24 GOD Yoroi

GOD Yoroi

Zaawansowany Użytkownik

• Administrator
  • 176 postów
  • Nick w grze:GOD Yoroi

Napisano 22 July 2018 - 10:09 AM

Co do miast od danego poziomu to według mnie dobry pomysł i naprawdę ciekawe urozmaicenie, co o tym pomyśle myśli reszta?

Potki i runy my jesteśmy przy tym aby jednak się nie kończyły, chyba ,że ktoś z was ma jakieś sensowne argumenty aby było inaczej?

Questy może stworzyć naprawdę różne więc im więcej pomysłów tym lepiej każdy zostanie rozpatrzony.

Sativaa rozpisać się możesz tutaj bo wątpię abyśmy odpalili forum na VPS'ie więc śmiało rozpisuj się z chęcią poczytamy co masz do powiedzenia.

#25 Ka Liboo

Ka Liboo

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 July 2018 - 10:40 AM

2 NPC na jednym quescie? No nie wiem ;X

Imo lepiej Idzie sobie Sativaa na questa spotyka pusty podescik, głupi sativaa nie wie co zrobić pyta na helpie i jakiś noobek mu mówi ze trzeba położyć na nim coś tam, te coś tam przykładowo zdobyłem z czegoś tam bo nie chce mi się myśleć i rozpisywać , kładę coś tam i teleporcik na kolejny room itd

editor 

jak będziecie mieli już swoje forum to tam się rozpisze o questach szczegółowo 

Nie do jednego questa lecz każdy quest ma innego npc i cos do wykonania nie wszystkie lecz kilka takich questow. Np na bohy, softy itp nie tylko przejść ale tez coś wykonać. Co można zrobić tylko raz. Jeden klucz używasz i przechodzisz klucz znika, więcej razy questu nie możesz wykonać. Po przejściu bramki musisz dalej iść i szukać skrzynki. Takie questy sa dobrym rozwiązaniem na bardzo unikatowe itemki.

A co do run itp. Gdy się kończą można by było je kupować u npc w innych mistach co by zmusiło gracza do zwiedzania mapy. Np w głównym mieście mega Potiony kosztują po 100cc a w Carlin po 50 cc lub 80cc.

#26 Kviku

Kviku

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 22 July 2018 - 10:43 AM

@up

Imo to nie ma sensu, kończące się potiony to są na serwerach RPG, a Carnage pisał, że nie chce takiego robić. Mi ta opcja kompletnie się nie podoba.

A co do questów to jeszcze raczej nie czas i pora aby kombinować z fabułą, póki co to chyba trzeba myśleć nad systemami i takimi bardziej ogólnymi założeniami.

#27 Sativaa..

Sativaa..

Doświadczony Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 59 postów
  • LocationNSK!

Napisano 22 July 2018 - 11:08 AM

Nie do jednego questa lecz każdy quest ma innego npc i cos do wykonania nie wszystkie lecz kilka takich questow. Np na bohy, softy itp nie tylko przejść ale tez coś wykonać. Co można zrobić tylko raz. Jeden klucz używasz i przechodzisz klucz znika, więcej razy questu nie możesz wykonać. Po przejściu bramki musisz dalej iść i szukać skrzynki. Takie questy sa dobrym rozwiązaniem na bardzo unikatowe itemki.

A co do run itp. Gdy się kończą można by było je kupować u npc w innych mistach co by zmusiło gracza do zwiedzania mapy. Np w głównym mieście mega Potiony kosztują po 100cc a w Carlin po 50 cc lub 80cc.

W zupełności masz racje, wybacz...

Kviku dobrze mówi 

W sumie wam powiem ze ostatnio sobie kminilem fabule od pierwszego questa do ostatniego xD tzn zaczynamy od 1 questa i tak się ciągnie fabula aż po ostatni quescior, a nie widziałem na żadnym z otsow czegoś na podobe, praktycznie każdy quest był z d*py tak o xD Moze na początku to ch*jowo brzmi ale jak się ma wszystko dokładnie opisane to bajka 

Użytkownik Sativaa.. edytował ten post 22 July 2018 - 11:21 AM

ff21e9724a16.jpg

#28 Ka Liboo

Ka Liboo

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 July 2018 - 05:22 PM

No moze ok ale questy byly by fajne lecz nie wszystkie kilka takie urozmaicenie. A co do systemu lov exp + reborny 

• Goście

Napisano 23 July 2018 - 01:57 AM

My własne forum otworzymy dopiero po przeniesieniu OTS na serwer dedykowany.

Zapraszam do dalszego udzielania się w tym temacie, Wasze pomysły zostaną dogłębnie przeanalizowane.

Wszystkie jesteśmy w stanie zrealizować oprócz tych, które będą wymagać modyfikacji klienta gry, po których granie na oficjalnym kliencie stanie się niemożliwe (a co za tym idzie niemożliwe będzie korzystanie z bota, choć na naszym serwerze bot będzie miał pewne ograniczenia, choćby korzystanie z niego w celu utrudniania gry (blokowanie przejścia antypushem) lub próby crashowania serwera, co będzie u nas surowo karane).

Zmądrzałem i nie będę już usuwał żadnych kont :) jednak graczom należy się prawo do odwołania się (niekoniecznie z pozytywnym skutkiem), nawet jeśli na 100% zawinił

#30 Kviku

Kviku

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 23 July 2018 - 11:01 AM

I bardzo dobrze, dajcie wolną rękę do botowania, ale chamstwo karajcie. Co z pk na mc? To też jest temat rzeka.

#31 Geram

Geram

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 100 postów
  • Nick w grze:Geram

Napisano 23 July 2018 - 12:27 PM

kiedy start

#32 GOD Yoroi

GOD Yoroi

Zaawansowany Użytkownik

• Administrator
  • 176 postów

Napisano 23 July 2018 - 12:35 PM

I bardzo dobrze, dajcie wolną rękę do botowania, ale chamstwo karajcie. Co z pk na mc? To też jest temat rzeka.

Póki co stawiamy na to aby pvp z mc było niedozwolone lecz do questów itp. będzie dozwolone.

#33 Ninja

Ninja

Zaawansowany Użytkownik

• Zasłużony
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Nick w grze:Nie gram

Napisano 23 July 2018 - 02:05 PM

Pierwsze co powinno być zrobione, by dobrze się grało to balans, by każda profesja się czymś wyróżniała, ale żeby nie było jednej OP, a nie tak jak rok temu, że knight czekał na poprawkę przez 3 miesiące potem był za op a potem znowu useless. Questy powinny być ciekawsze niż bicie mobow przez 2h i jedynie jaka trudność w tym queście by była to liczba mobow. Może jakieś zagadki, 20 różnych dróg czy coś podobnego, by trzeba było pomyśleć a nie ustawić w elf bocie spam UE i auto target i mr. Oczywiście takie quest y byłyby bardziej wymagajace. Te najlepsze questy ukryć by nie było do nich teleportu w depozyt tylko trzeba je znaleźć jak np anni na endron. Niektóre questy powinny również wymagać 4 profesji by trzeba było też grać ek itd. Przydałoby się również dodać takie bossy które tylko wybloczy ek i np. przy exeta res dostaje od mobow o 25 procent mniej obrazen. Zarowno zamek jak i special exp powinny być bardziej wynagradzające a może powinny mieć może jakieś questy gildijne? Więcej glownych miast niż enigma, np. 4 miasta gdzie w kazdym z nich są inne questy i raidy by nie wszyscy siedzieli pod depo w enigma, a raidy żeby były bardziej opłacalne.

#34 Devento

Devento

Doświadczony Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 63 postów
  • Nick w grze:Devento

Napisano 24 July 2018 - 09:37 AM

Po pierwsze jeśli już reborn system to coś typu późnego uni v1 długie blokady i exp w miarę (nie taki, że po pk w 20 sec odrabiasz lvl). A najważniejsze to ogar administracja co nie zostawi serwera po 3 miesiącach jak zarobi kwit. Po drógie dodać questy typu gaxsa lub mist helmet, które trzeba było przechodzić godzinami. Po trzecie nie dodawać w ch*j mr (tak jak na Old candy epic starczyła od 2 reba do końca gry). Tyle z mojej strony Pozdrawiam DEVENTO :D

Użytkownik Devento edytował ten post 24 July 2018 - 09:38 AM

#35 GOD Yoroi

GOD Yoroi

Zaawansowany Użytkownik

• Administrator
  • 176 postów

Napisano 24 July 2018 - 11:14 AM

Po pierwsze jeśli już reborn system to coś typu późnego uni v1 długie blokady i exp w miarę (nie taki, że po pk w 20 sec odrabiasz lvl). A najważniejsze to ogar administracja co nie zostawi serwera po 3 miesiącach jak zarobi kwit. Po drógie dodać questy typu gaxsa lub mist helmet, które trzeba było przechodzić godzinami. Po trzecie nie dodawać w chuj mr (tak jak na Old candy epic starczyła od 2 reba do końca gry). Tyle z mojej strony Pozdrawiam DEVENTO :D

Nie będzie żadnych blokad na reborny, chcemy aby na serwerze istniała rywalizacja o topkę i ją umożliwimy. Reborów nie będzie się teraz zdobywać tak łatwo i szybko jak to było przez ostatni czas, tym razem będzie się trzeba solidnie napracować.

Każdy z was zawraca uwagę na questy oraz administrację, dlatego też bardzo dużo czasu poświęcimy tym elementą jak i każdym innym aby każdy a przynajmniej większość była zadowolona. Koniec podawania wszytskiego na tacy jak to było na United od teraz chcesz coś zdobyć, wykonać questa to będziesz musiał pomysleć i napracować się a nie biegniesz i SPAM UE....

Administracja tym razem będzie ogarnięta. Skończyło się przyjmowanie byle kogo. A my postaramy się aby stworzyć jak najlepszy server i z pewnością nie zostawimy go po miesiącu tylko będziemy prowadzić go od początku do końca.

Co to potionów weźmiemy to pod uwagę.

#36 Trexas

Trexas

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 263 postów
  • Nick w grze:Koniec Gry

Napisano 24 July 2018 - 12:35 PM

Ja myślę że to nie będzie już to samo co kiedyś i tak każdy coś obiecuje a i tak robią swoje wiec i tak po pewnym czasie zgaśnie OTS i będzie ciągle v1/v2/v3/v4/v5 aż telenowela będzie trwać w najlepsze. PZDR 

Ps : Tyle od mnie : )

To moja argumentacja więc proszę o nie spinanie się :D 

Nie, nie udawaj kogoś kim nie jesteś nie pajacuj. Odpuść sobie i nie marnuj mego czasu... Określ się po której stronie stoisz barykady czy chcesz być wrogiem czy chcesz być z nami. Zdrady i dezercji nie wytłumaczysz niczym na takich leszczy czeka wyrok ulicy!

16:12 Lapidatus [60]: Czyli notka?

16:12 Trexas [56]: pff

16:12 Trexas [56]: sobie rob co chcesz
16:13 Lapidatus [60]: Nie no nie dam Ci bo niechce kolejengo tematu na forum z zalami  
16:12 Trexas [56]: tylko nie potnij sie
            anim_9bed00a4-cbda-a1f4-d90e-79987029549

• Goście

Napisano 24 July 2018 - 01:18 PM

Ja myślę że to nie będzie już to samo co kiedyś i tak każdy coś obiecuje a i tak robią swoje wiec i tak po pewnym czasie zgaśnie OTS i będzie ciągle v1/v2/v3/v4/v5 aż telenowela będzie trwać w najlepsze. PZDR 

Ps : Tyle od mnie : )

To moja argumentacja więc proszę o nie spinanie się :D

I czemu ma służyć Twój post? Nie wnosi żadnych nowych pomysłów tylko zniechęca innych.

To samo co kiedyś? A widziałeś kiedyś nasz OTS? Teraz, gdy nie będziemy pracować dla kogoś, kto ch*ja robi i ma z tego najwięcej, będziemy mieć odrobinkę więcej motywacji :) No wiecie, wolę mieć z tego dużo mniej i mieć świadomość, że nikt "wyżej" Nas nie robi w ciula.

Oczywiście dołożymy wszelkich starań by OTS stał jak najdłużej.

#38 Colosus Kolejna Edycja

Colosus Kolejna Edycja

Pomocna Dłoń

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 505 postów
  • LocationWielka Brytania
  • Nick w grze:Colosus Here Ms

Napisano 24 July 2018 - 08:23 PM

Nie wiem czy to dobry pomysl ale nie widzialem tego na innych OTS a mianowicie:

Dodanie itemka (ringa rozge albo czesc eq) co daje randomowe staty ze np. Pojde knightem a nie koniecznie dostane itemka z np. + 20% Hp , + 20% Sword fighting tylko np. +20 magic level, +20% MP. No w kazdym razie itemek na randomowa profesje a questa bedzie mozna zrobic tylko raz z jednego IP :D . Wiadomo pomysl jest ale trzeba go dopracowac.

A tak to fajnie ze robicie OTS, fajnie by bylo pograc stara ekipa :D

Użytkownik Colosus Kolejna Edycja edytował ten post 24 July 2018 - 08:24 PM

Dołączona grafika

#39 GOD Yoroi

GOD Yoroi

Zaawansowany Użytkownik

• Administrator
  • 176 postów

Napisano 24 July 2018 - 09:20 PM

Już na naszej edycji Uniteda miał się pojawić amulet którego zdobyć dało sie jedynie po zebraniu 4 części, po jednej czesci za uzbieranie unikatowych przedmiotów z raidów na dane miasto, amulet można było ulepszać na losowe bonusy co sprawiło że trafienie dobrych bonusów było naprawdę trudne.

Więc myśle że takie przedmioty jak opisałeś mogą się u nas znaleść ponieważ naprawdę tworzą rare Itemy. aby zdobyć ten najlepszy trzeba mieć szczęście albo się mocno namęczyć.

#40 Sativaa..

Sativaa..

Doświadczony Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 59 postów
  • LocationNSK!

Napisano 24 July 2018 - 09:41 PM

Dobra to kiedy start? pograłby co 

Użytkownik Sativaa.. edytował ten post 24 July 2018 - 09:42 PM

ff21e9724a16.jpg