Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

Alvin : (18 September 2020 - 05:11 PM)

Link ze strony united wygasł

Alvin : (18 September 2020 - 05:11 PM)

Wyślę ktoś zaproszenie na discorda united ?

Kviku : (17 September 2020 - 12:43 PM)

przeszedłeś grę

Moretol : (17 September 2020 - 08:12 AM)

Halo

Moretol : (17 September 2020 - 08:10 AM)

Halo komu mozna zglosuc blad? moja postac ma.0 many nie mozna nic nia robic ani uzywac czarow ani nawet sie uhem leczyc

CM Michal : (11 September 2020 - 12:18 PM)

http://www.forumots.pl/index.php?/topic/93996-nabór-do-administracji-unitedots-new-project/

fenrir : (08 September 2020 - 01:27 PM)

git

fenrir : (08 September 2020 - 01:27 PM)

got

MatixRu : (06 September 2020 - 09:08 PM)

CO TAM PANOWIE I PANIE? JAK TAM EKIPA STARA? :D

Vraft The King : (27 August 2020 - 03:59 PM)

ayee

fenrir : (22 August 2020 - 01:59 PM)

iksdede

Geram : (22 August 2020 - 09:14 AM)

XD

Nefrenowiec : (21 August 2020 - 04:11 PM)

XD

Haszysz : (21 August 2020 - 03:10 PM)

XD

fenrir : (21 August 2020 - 10:34 AM)

SELL MASTER WAND+13, EXP ITEMY, ADMIN UPKI, UPKI, RING UPKI, RANDOM UPKA! TANIOCHA!! BUY TIME MACHINE!

Haszysz : (20 August 2020 - 10:30 AM)

XD

fenrir : (19 August 2020 - 03:17 PM)

kupie admin upke

pablos : (19 August 2020 - 01:28 AM)

to kiedy next edycja ? xD

Geram : (16 August 2020 - 07:07 PM)

kobietki

SALOVSKY : (16 August 2020 - 05:06 PM)

kobieta dasz reseta tej iglicy czy bedzie 3 graczy online kobieta?

Zdjęcie

Ściana Płaczu - UnitedOTS V7

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 CM Michal

CM Michal

Zaawansowany Użytkownik

• Administrator
  • 148 postów
  • LocationSzczecin
  • Nick w grze:CM Michał

Napisano 05 August 2020 - 09:36 PM

Witam

Tworzę ten temat, aby każdy gracz mógł podsumować swoimi słowami obecną 7 edycje UnitedOTS. Proszę was abyście w swojej wypowiedzi uwzględnili pierwsze 3 poniższe punkty :

1. Bugi/Błędy (Wypisz usterki które trzeba naprawić) :
2. Propozycje (Co wprowadzic lub usunąć na nowym projekcie UnitedOTS) :
3. Co Cię drażniło (Na obecnej 7 edycji UnitedOTS) :
4. Miejsce na własną wypowiedz

Posty które nie wniosą nic do tematu lub nie będą dostosowane do powyższej legendy zostaną usunięte, a autor może zostać ukarany banem na 7 dni.
Postaram się rozpatrzeć i odpowiedzieć na każdy post - Zapraszam do konstruktywnej krytyki.

Informacje od Administracji
.
Wszyscy z administracji wiemy o tym, że obecna edycja nie należała do najlepszych. Już od samego startu mieliśmy problemy z serwerem, w większej mierze związane one były z 3 letnią przerwą po której wróciliśmy - Przez ten czas gracze doszukali się potężnych błędów do jakich nasz silnik nie był przystosowany.
Niestety uporaliśmy się z tym, gdy z serwera wyszła już połowa graczy. Kolejnym problemem była błędnie dobrana administracja oraz niedopracowania na serwerze które staraliśmy się naprawiać na bieżąco - nie pozostawiając sobie czasu na wprowadzanie nowości. Głównie przez to 3/4 graczy opuściło serwer. W związku z tym dużo graczy pyta : 

- Co dalej z obecną edycją ?. Otóż możecie grać spokojnie - nie przewidujemy zamknięcia aktualnej edycji UnitedOTS. W dalszym ciągu będziemy opiekować się serwerem.
- Czy planujecie wystartować z silniejszym projektem ?. TAK, od miesiąca pracujemy nad mocniejszym, bardziej udoskonalonym i przede wszystkim wielojęzycznym serwerem co sprawi łatwiejszą grę graczom z różnych narodowości. Projekt będzie stał pod nazwą europejską, wiec jak pisałem wyżej 7 edycja UnitedOTS nie będzie wymagała restartu. Dążymy do tego, aby doprowadzić nowy projekt UnitedOTS do porządku i wypuścić na świat serwer który postoi dłużej niż miesiąc. Tu prośba do Was - Podsumujcie obecną edycję w punktach które wypisałem na początku tematu. Więcej informacji na ten temat nowego projektu pojawi się za miesiąc (+/-)

Pozdrawiam
CM Michał

#2 Colosus Kolejna Edycja

Colosus Kolejna Edycja

Pomocna Dłoń

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 228 postów
  • LocationWielka Brytania
  • Nick w grze:Colosus Here Ms

Napisano 06 August 2020 - 12:16 AM

1. Nie wiem jak tam z bugami ale sa miejsca na mapie ktore trzeba poprawic

- Między innymi dlatego powstał ten temat, aby gracze wypisali błędy w mapie. Jeżeli znajdziesz coś to podeślij proszę na discordzie. Codziennie pracuje w mapie i poprawie jak tylko dostane pozycje z krótkim opisem usterki.

2. Propozycje:

I) Autoloot - aktualny skrypt nie jest zly ale mysle ze fajnie by bylo zrobiic kanal "Loot Channel" gdzie wlasnie tam by pisalo co sie dropi a nie na kanale Default

- Wszystkie ciekawe pomysły nadesłane od Was (Graczy) spisuje do notatnika i przedstawiam na zebraniu administracji. Ten pomysł jest dobry, w pewnym sensie ułatwi grę :) Spisuje propozycje do notesa.

II) Reborny - Wiadomo ze kazdy ma swoja opinie na temat blokad. A co jakby wprowadzic stale blokady dla kazdego na danym rebornie? np od 5 reba 3 godziny i kazdy gracz na takim rebie bedzie mial tyle samo czasu do czekania.

- Tak jak napisałeś, każdy ma swoją opinie na temat blokad rebornowych. Jest to ciężki temat, dlatego na dniach powstanie do tego nowy/osobny temat w którym każdy będzie mógł wyrazić swoje zdanie. Przedstawimy w tym temacie również własną propozycje - od strony administracji.

III) Nawiazujac do tematu powyzej, mozna by bylo wprowadzic wary gildi w zamian za skrocenie czasu blokady np. gildia ktora wygrala wara dostanie w nagrode skrocenie blokady a kilka godzin.

- Ten pomysł nie spodobał mi się. Na każdym serwerze jest gildia która dominuje lub jest bliska dominacji. W takim przypadku dana drużyna będzie biegała z 50 rebornami, a normalni gracze z 30. Raczej nie wejdzie to życie.

IV) MC byloby zabronnione

- Co do sprawy MC to na Castle Event oraz SpecialEXP będzie to zabronione. Pilnować tego będą głównie skrypty które zostały wprowadzone na serwer dobry miesiąc temu. Przy zwykłym PVP nie wiemy jeszcze jaką podjąć decyzje. Main Char + 1/2/3 MC lub może nie będziemy w to ingerować i będzie dozwolone całkowicie. Ten temat jest również do przegadania z Wami-Graczami. Myślę, ze na to przyda się osobny temat na forum i tam wszystko obgadamy.

V) Turniej najlepszej gildi gdzie biora  udzial tylko osoby wybrane z danej gildi (roznica reba max +-3 reby) wiadomo dogadana tez max ilosc graczy bioracych udzial. Kazdy gracz bioracy udzial, musialby wplacic 500 pkt do puli, wygrana gildia zgarnia wszystko

- Pomysł z turniejem bardzo ciekawy i jestem za, uruchomimy go na pierwszych dniach funkcjonowania nowego serwera United. Zasady tak jak mówisz - do ustalenia, przegadam je z GM'ami. Zapisuje pomysł do notesiku.

VI) Usunac exp itemki

- Dlaczego ? co jest powodem tego, aby je usunąć ? W pewnym sensie jest ich za dużo i dobrym pomysłem będzie to, aby około połowę wywalić (Zrobić porządek). Ale nie jestem za całkowitym ich usunięciem, nie pamiętam, aby ktoś się skarżył na to. Jedynie były prośby, aby te itemki się stackowały (1-100) co jest dobrym pomysłem i chcę to wprowadzić. Zapisuje do notesiku.

VII) Quest na losowy item w taki sposob ze np. Mamy quest na armora, po wykonaniu go dostajemy losowy armor na danym rebie - Wtedy wiecej graczy bedzie sie komunikowac ze soba po to aby sie wymienic :D

- Okej, chyba rozumiem. Coś w stylu "Daily Quest". np : Raz/dziennie lub raz na tydzień możemy wykonać quest, na końcu jest skrzynka która wyda nam 1 z 15 dobrych itemków. Na rynku handlarskim będzie ciekawie. Zapisuje pomysł - ciekawy :)

VIII Zakaz pisania zbednych komentarzy na nieodpowiednich kanalach.i kto sie nie przystosuje to ban na ip  i wyjasniony :D

- Ten temat jest wałkowany na każdej edycji UnitedOTS. Domyślam się, że chodzi głównie o kanał "Polish Help". Banicja na IP to za duża kara, musimy myśleć racjonalnie. Mam 2 pomysły które można wprowadzić :

1. Myślę, że możemy zwiększyć czas mutacji z 30s do 1-2min po zadanym pytaniu,

2. Gdy upomnienie oraz 3 ostrzeżenia (WARNY), a co za tym idzie jail, w dalszym ciągu nie pomogą - Tutorzy przyznają delikwentowi mutacje na kanale Polish Help na 24h. Unikniemy tym banicji oraz notek. Chyba, że gracz będzie wypisywał z MC - Co łatwo sprawdzić, wtedy zastosujemy Bany/Notki.

4. Co strasznie mnie odrzuca na United to ta toksycznosc graczy, odkad gram na uni to ta edycja poki co jest najgorsza pod tym wzgledem. Wiadomo Przekrety itp. Oglnie widze ze robi sie lepiej ale ciezko bedzie aby znowu zgromadzic tylu graczy.

- Co do toksyczności graczy nic nie możemy poradzić, jeden chce lepiej - a drugi tylko czeka na moment, gdy będzie mógł rozwalić serwer lub faworyzować. Co do przekrętów przyłapaliśmy tylko jedną osobę (SERWIS), reszta administracji jest czysta. Głównym powodem dlaczego dużo graczy miało rare itemki były crashe które naprawilismy. Jest jeszcze jeden który teraz mogę wam przedstawić. Na obecnej edycji mieliśmy dwa włamania na pozycje administratorskie - GOD oraz CM. Włamanie było spowodowane głownie słabym zabezpieczeniem kodowym przez administratora jak i posiadaniem informacji serwerowych które miał włamywacz (Były GOD). W kolejnym projekcie każdy administrator po wpisaniu swoich passów, dodatkowo zostanie zalogowany na tkz Account Managera któremu będzie musiał przedstawić ciąg skomplikowanych liczb, aby zalogować się na swoją pozycje.

Jeżeli chcesz jeszcze coś dodać na temat moich wpisów to napisz proszę do mnie na discord : Michal#3652

Edit By - CM Michał

Dołączona grafika

#3 Haszysz

Haszysz

Doświadczony Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 70 postów
  • Nick w grze:Haszysz

Napisano 06 August 2020 - 12:43 AM

1. Nie no jak dla mnie ots igła, nie ma błędów

- Mam to rozumieć jako sarkazm ?. Proszę wszystkich, aby podeszli do tego tematu z pełną powagą. Jak widzicie rozpatruje wszystkie propozycje/błędy i odpisuje na każdy post. Codziennie pracuje w mapie, jeżeli masz jakieś błędy to przedstaw je proszę w wiadomosci prywatnej na discord : Michal#3652

2. Usunąłbym szczurów z administracji i zainwestował w poważniejsze role jak mapper, a nie że każda mapka jest za***ana z neta hehe

- Kogo nazywasz "Szczurem" ? każda osoba stara się wnieść coś na ten serwer. Tutor-GM nie otrzymują wynagrodzenia w postaci $ za pełnioną funkcję, robią to z własnej dobrej woli, każdy z nich ma swoje prywatne życie/rodzinę. Nie chcemy, aby poświęcali się tylko dla serwera - To tylko gra, która prędzej czy pózniej znajdzie swój koniec. GM'owie zajmują się głównie Eventami na serwerze oraz pomagają graczom jak i niższej randze administracji. To między innymi ja mam wszystkie uprawnienia serwerowe, i jedynie to o mnie chyba mówisz "Szczur". Co do pozycji mapera jestem za i zapraszam do współpracy mapera który to czyta.

3. Drażniło mnie to, że administracja jest bo jest, a nie dla graczy (nie mówię o diego, bo jego nawet nie liczę do grona administracji, bo jest zwykłym popychadłem). Za przykład mogę podać, że starałem się pomóc na ots-ie jak się tylko dało, a po ponad miesiącu spamowania na discordzie do Michała on mi pisze "Jaki masz nick w gierce" (na discordzie nick "Hasz", w gierce "Haszysz" - rzeczywiście, mega trudne). Beka też z tych questów, co nie ma nic w tym logicznego ani spójnego tylko napierdolone potworów co biją mega dużo, a droga jest długa jak mur chiński. Chętnie dodałbym tutaj swoje propozycje, ale spodziewam się, że będą tak samo olane, jak te, które zgłaszałem od początku edycji, więc nie będę tracił czasu na to.

- Jak pisałem w moim temacie. Wróciliśmy po ponad 3 latach przerwy, Przez ten czas gracze doszukali się potężnych błędów do jakich nasz silnik nie był przystosowany, dużo czasu poświęciliśmy na to, aby temu zapobiec. Kolejnym problemem była błędnie dobrana administracja oraz niedopracowania na serwerze które staraliśmy się naprawiać na bieżąco - nie pozostawiając sobie czasu na wprowadzanie nowości. Grając na tak wysokiej pozycji spam na discordzie jak i w tibii jest bardzo duży co powoduje, że nie każdego można zapamiętać. Postaram się chociaż spisywać nicki wszystkich pomocnych dłoni do notesika :) Zrealizowałem ten temat, aby wysłuchać każdego, dodać nowości i poprawić błędy.

- Co do Questów jestem tego samego zdania. Niektóre są długie jak mur chiński i nudne jak flaki z olejem. Zmieniłem już mapę paru questów, lecz sam nie podołam i nie zmienie wszystkich w miesiąc. Dlatego też zapraszam do współpracy mappera który to czyta, oczywiście z ciekawymi pomysłami na takowe mapki.

4. Nie ukrywam, że piszę ten post głównie ze względu na post kolegi powyżej:

III) Nawiazujac do tematu powyzej, mozna by bylo wprowadzic wary gildi w zamian za skrocenie czasu blokady np. gildia ktora wygrala wara dostanie w nagrode skrocenie blokady a kilka godzin.

Gdyby tak miało być to są 2 możliwości:
- Przeciwnicy staliby jeszcze sztywniej w depo, bo baliby się oddawać nam darmowe skrócenia blokad
- MY biegalibyśmy z 50tymi rebami, jak wy byście mieli 30te

Własna wypowiedź? COMMUNITY (społeczność) MENAGEREM powinna być osoba, która przynajmniej wie kto jest z kim w gildii, a nie że po miesiącu OTSa CM pisze do gracza "Chcę poznać graczy lepiej, z kim jesteś w gildii?" 

- No to przepraszam Cię, ale jeżeli oczekujesz na to, że będę uczył się wszystkich nazw graczy z danych gildii to jesteś w błędzie.

- Podsumowując twojego posta prosiłbym Cie o dostosowanie się do mojej legendy w tym temacie i wypisanie czegoś więcej (Może w nowym poście?). Jak na obecną chwilę z twojego tematu wypisałem dwie prośby :

1. Administracja skłonna do pracy

2. Nowe Mapki/Questy

Jeżeli chcesz jeszcze coś dodać na temat moich wpisów to napisz proszę do mnie na discord : Michal#3652

Edit By - CM Michał

#4 Marlboro Jaracz xD

Marlboro Jaracz xD

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów
  • Nick w grze:Nie gram bo po co

Napisano 06 August 2020 - 09:18 AM

1. Ogólnie trzeba zacząć od ogarniecia błędów które są od okolo 8 lat xD

- Super ! Wypisz je ! Oczekuję na bardziej rozbudowane wypowiedzi !

2.Napewno usunąć time machiny 

- Dlaczego ? Wypisz co masz na przeciw. Co jest złego w tym, że ktoś chce mieć mniejszą blokadę ? Time Machina nie zdejmuje całkowicie blokady, a skraca jedynie jej dany % co nie jest złym pomysłem.

3. Kompletna wyjebka administracji na otsa 

- Wyjaśniłem już w temacie jak i postach u innych graczy co było powodem małej aktywności zmian na serwerze. Dodatkowo wszystkie uprawnienia do serwera dostałem miesiąc po starcie - wtedy tez wdrążałem się we wszystkie pliki, teraz tez wiem i umiem więcej. Od przyszłego projektu będzie tak zwany SZTOS, więc proszę podejdz do sprawy z powagą, dostosuj się do mojej legendy, wypisz propozycje/błędy w nowym poście, a zajmę się resztą. Jeżeli projekt nad którym pracujemy wypali podobnie jak ta edycja to odejdę z administracji z własnej woli.

Edit By - CM Michał

#5 Yoroi

Yoroi

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 166 postów
  • Nick w grze:Yoroi

Napisano 06 August 2020 - 04:28 PM

1. - Bugi bugi bugi zamiast pytać graczy to może by tak przejrzeć jakie błędy wyskakują w silniku i pobawić się skryptami?

- Głównie chodzi mi o rażące błędy w mapie, w skryptach również siedzimy i staramy się dostosować dużo rzezy pod propozycje graczy. Po to jest ten temat, abyście mogli wypisać jakie zmiany chcecie.

- Uporządkowanie mapy. Na tej mapie jest tak ogromny syf brakuje tylko żeby ktoś na nią nasrał chociaż wątpię żeby to coś zmieniło. Trzymanie 5 różnych quest roomów, 3 zamków, 10000 nie używanych wysp na mapie to idiotyzm. Samo to ,że wchodząc w teleport zanim pojawisz się w odpowiedniej pozycji przelatujesz przez 10 innych bo komuś nie chciało się postawić teleportu na dobrą pozycje. 

- Co ma piernik do wiatraka ? Nie odczuwasz w żaden sposób tego, ze przelatujesz przez 3 quest roomy i 4 exp roomy. To jest nasza sprawa, że przechowujemy stare mapki. Gracz na tym nie cierpi. Miałeś mapę to mogłeś to uporządkować. Mi taki system odpowiada, ale nie mówię też NIE - Po wyrażeniu zgody właściciela mogę to uporządkować.

2. - Time Machine, Holy Scarab wywalić debilny pomysł robiony typowo pod $$ i nie pisać mi nawet ,że nie bo własnie taki jest tego cel. Czy to wywalicie? Nie bo za dużo z tego było przychodu to chociaż zróbcie to tak jak działa większość gier czyli albo wydajesz hajs i to zdobywasz albo poświęcasz czas aby to zdobyć w grze. Dzięki takiemu rozwiązaniu liczba online będzie większa i będzie się utrzymywać przez dłuższy czas co pozwoli ściągać więcej osób bo jak wiadomo czym więcej osób gra tym chętniej nowi gracze tu zaglądają.

- Możemy wprowadzić Daily Quest. Np : Raz na dzień/tydzień będzie można wykonać quest z którego losowo dostaniemy 1 z 20 przedmiotów/itemków. Uwzględnimy w nim Time Machine oraz Holy Scarab. Co do Holy Scarab nie wiem czy nie usunąć całkowicie lub zmniejszyć dodawane przez niego hunting Pointsy. Zapisze to do notatnika zmian.

- Blokady rebornowe to jest tak zryte ,że szkoda gadać blokujecie przez to rywalizację albo inaczej zamieniacie rywalizacje na RNG...

- każdy ma swoją opinie na temat blokad rebornowych. Jest to ciężki temat, dlatego na dniach powstanie do tego nowy/osobny temat w którym każdy będzie mógł wyrazić swoje zdanie. Przedstawimy w tym temacie również własną propozycje - od strony administracji.

- Wprowadzenie różnego typu hightscores np. questy, taski, zabite mobki, odznaki. Rywalizacja napędza ludzi.

- Spoko, ciekawy pomysł, zapisuje do notatnika.

- Ciekawe konkursy nie chodzi tutaj o konkurs typu "hehe kurła ukryłem się w enigmie znajdź mnie to dostaniesz nagrode!!" coś takiego ok ale raz na jakiś czas. Chodzi mi o takie coś ,że już odrazu na start powinno być ogłoszone coś w stylu: Po pierwszych trzech dniach 3 osoby z największym rebornem otrzymają nagrody. Po kolejnych 7 dniach osoba z największą ilością fragów otrzyma nagrodę Po kolejnym tygodniu konkurs na najładniejszy domek itp.

- Pewnie, jestem za. Przygotujemy ciekawe konkursy od samego startu. Zapisuje.

- Punkty na gildie, turnieje (tak jak ktoś pisał). To gildie trzymają zazwyczaj server i dlatego warto w nie inwestować.

- Punkty na gildie mogą okazać się również dobrym pomysłem. Przegadam to z Unim. Jeżeli się zgodzi to wymyślimy wspólnie z graczami ciekawy SHOP dla gildi. Zapisuje.

- Uporządkowanie przedmiotów szczególnie zapanowanie nad balansem z nimi.

- Wszystkie przedmioty zostaną poprawione tak, aby opłacało się robić na nie questy. 

- Wywalenie wszystkich przedmiotów typu bronie, zbroje itp. oraz stworzenie ich z nowym ID :) dlaczego? Po co się martwić ,że ktoś ma dostęp do jakiś przedmiotów do których nie powinien skoro można ustawić te przedmioty na bezużyteczne i stworzyć DOKŁADNIE takie same tylko z innym ID :)

- Nikt nie będzie posiadał dostępów do broni. Jak juz to tylko administracja może je rozdać.

- Wywalić Vexis'a to idiota i nic się nie zmieni.

- Skargi na CM musicie składać bezpośrednio do Uniego. On jest naszym przełożonym.

3. - Hmm wyje*ka administracji czyli nic nowego.

- Uni podejmie decyzje czy skróci administracje - dotyczyć to będzie również mnie jak i Vexisa. Rozumiem Cię i wiem, że robota robiona przez 2 osoby może być zrobiona przez 1.

- Vexis w administracji.

- Skargi na CM musicie składać bezpośrednio do Uniego. On jest naszym przełożonym.

- Time machine jakby ich nie było to każdy by miał w d*pie ,że ktoś sobie klonuje jakieś przedmioty bo to nic nowego ale jak ktoś zaczyna klonować machinki i dzięki temu zyskuje coraz większą przewagę to staje się nudne.

- Brak w administracji ludzi którzy słuchali by graczy i mieliby z nimi jakikolwiek kontakt.

- Emmm Vexis i jego pomysły NA?! PIWNICE OOO TAK to jest właśnie to czego potrzeba serverowi piwnic w domkach!!

- Zajęcie najlepszych domków na start..... to był kretynizm.... zająć tak to można jeden domek i dać go na jakiś KONKURS A NIE KTO WYDA WIĘCEJ PLN BĘDZIE MIAŁ DOMEEEEK!!!

- Mapa stara, brudna, jakieś kamienie na środku przejścia przed depo i dużo dużo więcej w tej mapie ogólnie to tą mapkę da się zmniejszyć o jakieś 30-40% tyle ma syfu wiem bo sam to robiłem.

- Olanie strony :) nie wiem czy wiecie ale strona to wizytówka servera i jeśli nie ma na niej aktualizacji od miesięcy to raczej nowych graczy to nie zachęca. Nie każdy wchodzi odrazu na discorda

4. No to tak na szybko to raczej tyle. No ogólnie to tak tradycyjnie administracja zawsze ma cię w d*pie są w niej osoby które nawet nie grały nigdy normalnie na serverze a podejmują ważne decyzje. Tak jak pisał Haszysz nie ma nikogo kto by miał kontakt z graczami od początku i słuchał ich. forum w sumie też olane w większości, odpowiedzi po kilku dniach, tygodniach to już troszkę za późno. No ogólnie przydałaby się modernizacja administracji, mapy, systemów i wiele innych.

#6 SALOVSKY

SALOVSKY

Nowicjusz

• Zbanowani
  • Pip
  • 3 postów
  • Nick w grze:SALOVSKY

Napisano 06 August 2020 - 06:18 PM

1. WITAM JESTEM BOGIEM

2. Pisalo ci 95% otsa co trzeba dodac cala edycje a wy nadal mieliscie wyjebane na propozycje.

3. NAPRAWIC bugi i bledy na mapie. Vexis dodal wyspe bossow - do tej pory nie ma npckow tam :D kobieta fajne kabarety na iglicy.

4. Ogarnac ADM , czemu jakis diego jest w ADM jak on robil same przekrety na tej edycji ? a mialo nie byc przekretow tak mi mowiliscie na testach. Byly przekrety i beda. PS CHLOPY MAJA dostep do bazy i sobie robia itemki i to pewnie do tej pory nie jest ogarnieta i sobie ITEMKI za PLN sellaja - NAJS NAJS

5. Wbijasz 300k na rebie i stoisz w DP 2 dni bo stypa na otsie i nie ma co robic? Dodaj cos co bedzie przydatne i zajmowalo czas itp jakies dungeony misje itp , ale nie misje co dostajesz aola za zabicie 200 glutow.

6. CZEMU DEMONIQUE MA 20 REBA?

7. TO TYLE OD BOGA ESSA 

Użytkownik SALOVSKY edytował ten post 06 August 2020 - 06:23 PM

#7 Marlboro Jaracz xD

Marlboro Jaracz xD

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów
  • Nick w grze:Nie gram bo po co

Napisano 07 August 2020 - 06:25 AM

4. Własne zdanie ta edycja upadła już ledwo jak wystartowała jak gracz coś zgłaszał to nie istotne lepiej się zajać balansem postaci w którym klasycznie od kto wie jakiego czasu zwalic gdyz wykoksic albo eda to zwali sie reszte i tak dalej nie potraficie sprawic zeby kazda postacia sie gralo lepiej tylko jedna lepiej 2 gorzej.Wolicie cos poprawic (czesto wam wychodza zmiany na gorzej) niz dodac cos co kiedys bylo np, areny. Lepiej nawalic potworow na questach i robic go jakies 3-4h niz dac quest w stylu starej upki +13 na uni v2 gdzie trzeba bylo go zdashowac zeby nie pasc. Bugi o bugach na tym otsie mozna ksiazke napisac i tylko idiota by wam je ZNOWU podawal bo jestem pewien ze podawali ale wy macie na to wywalone

#8 mostowiak

mostowiak

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 08 August 2020 - 04:10 PM

1. maszynki do wyjebania

2.wkurwiauy mnie scieki co za tutora matke by oddali i na helpie zgrywali straznikow teksasu, dobieranie randomow z helpa do administracji nie jest dobra opcja

3.z takim podejsciem administracji jak bylo teraz nie ma sensu zebyscie iglice stawiali bo od tutorow do samego uniego jedyna wasza pomoc/reakcja byla jak wyczuliscie plny i tyle

#9 CM Michal

CM Michal

Zaawansowany Użytkownik

• Administrator
  • 148 postów
  • LocationSzczecin
  • Nick w grze:CM Michał

Napisano 11 August 2020 - 04:12 PM

Większość wpisów zostanie zrealizowana na nowym projekcie UnitedOTS. Dziękuje wszystkim za aktywność w tym temacie ! W ramach motywacji do dalszej pomocy (Nam administracji) przyznam nagrody użytkownikom którzy rozbudowali swoje wypowiedzi :

- Colosus Kolejna Edycja

- Yoroi

upominki można będzie odebrać, gdy ruszy nowy projekt.

Zamykam temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych