Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

Szyns : (28 November 2020 - 03:35 PM)

XD

Don Pablo : (18 November 2020 - 12:35 PM)

hahaha

TeHaCe : (18 November 2020 - 11:49 AM)

Don w robocie haha

Don Pablo : (16 November 2020 - 05:52 PM)

klonowanko by sie przydalo, gdzie sativka?

Frosto : (12 November 2020 - 08:17 PM)

wiecej info na priv, a priv nie dostalem XD

Kviku : (09 November 2020 - 02:54 PM)

a do niektórych lockerów nawet dostępu nie było

Ales : (09 November 2020 - 12:41 PM)

a chce tylko przypomniec ze przez ponad dobe od startu nie dzialalo depo (mozna bylo w siebie wchodzic przy lockerze)

Ales : (09 November 2020 - 12:38 PM)

prawda to jest Carn. Michalowi tak ego wyjebalo ze to jest ch*j

Kviku : (09 November 2020 - 12:38 PM)

Carnage, te forum raczej już zdechło i prędzej ubiegałbym się o rangę na dicordzie, na Twoim miejscu. A co do tego co powiedziałeś, absolutnie się zgadzam.

Carnage : (09 November 2020 - 03:01 AM)

I wcale nie mówię o sobie, bo część z nich miała nim zostałem GODem a już nie mają

Carnage : (09 November 2020 - 03:00 AM)

Te zasłużone pozycje zostały przyznane w przeszłości przez największe autorytety administracji tych serwerów a teraz ktoś kto pewnie nie wie co to instrukcja warunkowa w programowaniu ma czelność je odbierać, denerwuje mnie to

Carnage : (08 November 2020 - 10:58 PM)

To ja się w takim razie spytam gdzie jest mój zasłużony ;)

Carnage : (08 November 2020 - 10:46 PM)

Nie rozumiem tej obecnej administracji, zasłużonych odbierają a przyjmują gościa z czarnej listy na GM, no gratuluję :)

Carnage : (08 November 2020 - 10:45 PM)

Ja bym chętnie poznał powody odbierania tych zasłużonych :) ktoś tu się za bardzo rządzi, sodówa do głowy uderzyła ;)

TeHaCe : (08 November 2020 - 12:42 AM)

Wiem co jest grane, jestem z ulicy, sąsiad jakoś podejrzanie często schodzi do piwnic

Thc Wariat : (07 November 2020 - 09:54 PM)

i mowisz ze nikogo nie wyzywasz ahaha ;) kozacz dalej przez kable kozacz :)

CM Michal : (07 November 2020 - 06:30 PM)

http://www.forumots.pl/index.php?/topic/94002-unitedotshot16challenge/

CM Michal : (07 November 2020 - 12:49 AM)

wiecej wyjasnien na priv

CM Michal : (07 November 2020 - 12:49 AM)

frosto, dla twojej wiadomosci ja usunalem zasluzonego

Frosto : (06 November 2020 - 10:50 PM)

Kozacze przez kabel, wbijaja takie pajace i wyzywaja non-toper a do mnie pisza ze kozacze przez neta wgl, wiesz co ty piszesz? widzisz co ty piszesz? jedno gryzie sie z drugim. Zaczynacie a potem trwoga do boga, jak cos nie jest kierowane w twoja strone na ch*j otwierasz swoj brudny ryj.

Zdjęcie

Skarga T Lechita Ed

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kviku

Kviku

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 2 tygodni temu

KKoe0zG.png

Elo, T Lechita Ed dostał tutora przez pomyłkę chyba. Ludzie zadają całkiem normalne pytania typu skąd wziąć ice cube. Odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista, bo jak wiadomo lecą one z wybranych potworów i to dość rzadko. Odpowiedź tutora to "szukaj". Ja się pytam po co mu ten tutor i w ogóle po co tacy ludzie w administracji. Jeśli on na każde pytanie będzie odpowiadać "szukaj", "poszukaj", "postaraj się", to ja się pytam jakie on ma obowiązki? Przypominam, że rola tutora to pomoc graczom, gdy Ci mają wątpliwości oraz upominanie na Polish Helpie w przypadku łamania regulaminu. Chłop jedyne co robi to 1/3, 2/3 i 3/3, a potem jail. Nigdy nie widziałem gdy odpowiada rzeczowo na jakieś bardziej wymagające pytanie na Polish Helpie. Wnoszę o demote, a Michałowi proponuje, aby bardziej przyglądał się potencjalnym kandydatom i nie brał ich do administracji za ładne oczy tylko za wiedzę o serwerze.

A tutaj przy okazji rykoszetem oberwie drugi z ananasków, który rzucił 10 razy schludnie na helpie odpowiedzi typu "Kultura" lub "zmień chat" i dostał tutora.

sE4fE9L.png

Przykładny tutor, nie ma co. Proszę o poważne rozpatrzenie skargi i wyciągnięcie konsekwencji. 

Użytkownik Kviku edytował ten post 2 tygodni temu

#2 moozaja

moozaja

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 2 tygodni temu

Chlop jest nieudanym żartem administracji, ktoś sie zapatrzył i go dodał. Skarga jak najbardziej słuszna.

#3 Geram

Geram

Zaawansowany Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 146 postów
  • Nick w grze:Geram

Napisano 2 tygodni temu

witam, tutor nie posiada predyspozycji do tak wysoko postawionej posady jak widać u autora tematu w poście

skarga słuszna

#4 Colosus Kolejna Edycja

Colosus Kolejna Edycja

Pomocna Dłoń

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 229 postów
  • LocationWielka Brytania
  • Nick w grze:Colosus Here Ms

Napisano 2 tygodni temu

Na ss widac ze sam prowokujesz dajac mylne odpowiedzi nie wspominajac o kulturze. A to ze napisal "szukaj" to nic zlego, w koncu znajdzie.

co do 2 ss, jest to urywek gdzie kazdy podczepial sie pod temat Hot16Challenge i jest to discord a nie tibia.

Nie wiem po co to robicie, czy daje wam to az taka satysfakcje zeby na sile "uwalic" tutora, czy ktos wam za to placi, czy poprostu zryte glowy. Nie interesuje mnie to

Dołączona grafika

#5 CM Michal

CM Michal

Zaawansowany Użytkownik

• Administrator
  • 155 postów
  • LocationSzczecin
  • Nick w grze:CM Michał

Napisano Tydzień temu

Tutor zostal zdegradowany do pozycji gracza, zamykam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych